Hakkımızda

Elektronik Projem; piyasada elektronik, robotik ve gömülü yazılım projelerine bulunan yüksek talebi karşılamak için; proje sahipleriyle, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan uzmanları; güvenli bir platformda buluşturmayı hedeflemektedir. Seri üretim projeleri için altyüklenici arayan firmalar, yeni ürün geliştirip pazarlamak isteyen Start up firmaları, işyeri için kendine özgü bir cihazı tasarlatmak isteyen işverenler, bitirme tezleri için danışman arayan öğrenciler gibi büyük bir kitleye hizmet vermektedir. Ayrıca ülkemiz için yeni teknolojik ürünlerin geliştirilmesine büyük katkılar sağlamaktadır.

Elektronikprojem; elektronik, robotik ve gömülü yazılım konularına hakim her kesimden insana iş imkanı sağlamaktadır. Uzman olarak; şirketler, mühendisler, teknikerler, öğrenciler ve hobi olarak bu işi yapıp kendini geliştirmiş freelancer üyelerimiz çalışabilmekte ve proje geliştirebilmektedirler. Her proje tamamlandıktan sonra proje sahibi, uzman hakkında puanlama ve yorum verme hakkına sahip olduğu için güçlü ve güvenilir bir referans sistemiyle çalışmaktadır.

Üye olmak, proje ilanı vermek, herhangi bir projeye teklif vermek tamamen ücretsiz olup, hem uzmanın hem de işverenin haklarını korumayı hedefleyen, üyelerinin memnuniyetini her zaman ön plana çıkaran, hızlı ve güvenilir teknik desteği ile sorunlara en kısa sürede çözüm sunan genç, dinamik ve azimli bir ekip, Elektronik Projem e hayat vermektedir.

Şu an bünyesinde 1000 in üzerinde uzman barındıran Elektronik Projem; şu ana kadar yaklaşık 2500 civarında teknolojik proje girişiyle; uzmanlarına ortalama 3 milyon TL lik iş imkanı sunmuştur. Ultrasonik radar sistemi, Yüz tanıma sistemli otonom dronlar, parmak izi sensörlü harddiskler, zaman ayarlı otomatik ilaç uyarı sistemi, çiftçilerimiz için toprağın nem durumuna göre otomatik sulama yapan sistemler, Görme engelli vatandaşlarımız için yazıyı algılayan ve seslendiren gözlük, ordumuz için bir arazide mayın tarayan ve tespit eden drone gibi üst seviye teknolojiler barındıran projeler Elektronik Projem sayesinde gerçekleşme imkanı bulmaktadır. Elektronik Projem' e girilmiş projeleri buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Elektronik Projem sahip olduğu e-ticaret sayfasıyla; uzmanlarına kendi ürünlerini pazarlama imkanı da sağlamaktadır. Market alanına Elektronik Projem' e üye olmuş herkes ilan ekleyebilir ve dijital dünyada kendine ait bir pazar açabilmektedir. Market bölümünde yer alan ürünleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Elektronik Projem in hedefleri arasında global piyasaya açılmak da yer almaktadır. Global piyasadaki teknolojik ürünlerin gelişimi yakından takip edilebilir ve aynı teknolojilerin kısa bir süre içerisinde ülkemiz içinde üretilmesine olanak sağlanabilir. Bu şekilde teknolojide diğer ülkelerle olan aramızdaki farkın da kapanacağına inanmaktayız.

Her türlü soru, sorun ve öneriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.