notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

00-99 İLERİ GERİ SAYICI DEVRESİ PICBAS PROGRAMI

Proje ID: #922    |    Yayın: 980 gün önce    |    Rapor : Hayır
00-99 İLERİ GERİ SAYICI DEVRESİ PICBAS PROGRAMI Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.ÖNCELİKCE YAPILACAK OLAN PROJE İŞLEDİĞİMİZ DERSTEN DOLAYI PİCPASIC PROGRAMI ILE YAZILMALIDIR. UFAK BİR ARAŞTIRMA YAPTIM. ÇOK PROFESYONEL BİR İŞÇİLİK İSTEMİYORUM. ÇÜNKÜ ÖDEVİ BENİM YAPMIŞ OLMAM GEREKİYOR. HATTA PROGRAMI PIC İCERİSİNE ATIP GÖNDEREBİLİRİZ DİYORSANIZ DEVRENIN GERİ KALANI HAKKINDADA BANA Bİ DEVRE SEMASI VEREBILIRSENIZ LEHİMLEME VE BAĞLANTI İŞLERİNİ KENDİM YAPARSAM DAHADA SAĞLIKLI OLABİLİR. TEŞEKKÜRLER...00-99 İLERİ GERİ SAYICI DEVRESİ PICBAS PROGRAMI

00-99 İLERİ GERİ SAYICI DEVRESİ PICBAS PROGRAMI

Circle Image
Proje Sahibi : ilkersemihc
677 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan