notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

10 kanal iki taraflı rf alıcı verici

Proje ID: #2089    |    Yayın: 238 gün önce    |    Rapor : Evet
10 kanal iki taraflı rf alıcı verici Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Herkese selamlar.
İstediğim devrenin çalışma şekli alttaki linkteki gibi karşılıklı haberleşecek. Aynı anda en fazla 10 kanalı da butona basarak karşılıklı aktif edebileceğim. Devre de ilgili butona bastığım sürece alıcıdaki ilgili çıkış aktif olacak butonu bırakınca çıkış pasif olacaktır.En önemli olan herhangibir verici tarafta butona basılı ve alıcı tarafta ilgili çıkış aktif iken vericinin enerjisi kesilirse (yani iki modul arası iletişim sağlanamazsa) alıcılardaki bütün aktif çıkışlar pasif duruma geçecektir.
 Devrede pic16f877a ve rf kiti olarak nrf24l01 kullanılması düşünülmektedir. Başka tekliflerde değerlendirilir.
Devrenin pic kodları ve kodlara uygun devre şeması gereklidir.
Link:
https://youtu.be/223Y9J9H2xI10 kanal iki taraflı rf alıcı verici - Elektronik Devre Projeleri

10 kanal iki taraflı rf alıcı verici - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : elektro
179 gün önce
Güven Puanı : 30
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan