notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

12 li cep şarj sistemi

Proje ID: #728   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3104 gün önce   |   Rapor : Hayır
12 li cep şarj sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın. 
12 adet cıkısı olan sure ayarı ve tl ayarı yapılabilen sarj devresi elimde mevcut amacımız devreyi yeni sistemde gelistirmek yani devre yeniden sema ve yazılım lazım isteğimiz 1 adet 20*4 lcd olacak
12 adet 12 f serisi gibi entegreler kullanılabilir 1 adette 16f877 olabilir
Sistemde 12 volt ve 5 volt enerjimiz mevcut herhangi bir düşürücü veya bir filtreleme sistemine gerek yoktur role sistemi üzerinden devre sarj islemini yapabilmektedir
Bizim istediğimiz parayı atıp butona basmak değil
Öncelikle telefonu takıp 1 veya 2 saniye olarak sarj verip uca ait olan telefonun takıldıgını anlayıp o ucu durduracak lcd cihazınız tanımlandı 1 tl atınız dediğinde para okuyucu kısıma role cekerek 12 volt verip para okuyucuyu para alabilecek hale getirecek para atıldığında bir eksi tetik cıkıyor buda bir role daha cekip para atıldığını pic e bildirecek ekran sarj isleminiz baslamıştır … süre boyunca cihazınız sarj voltajı uygulanacaktır diyecek ve tanınan uc ayarlanan sure boyunca aktif olarak kendi suresinni sayarak sarj eden roleyi cekip süre bitiminde bırakacak
Menu
Yukarı
Asagı
Tusları ile 1tl – 10 tl ayarısı ayar ve 1 dakika -100 dakika arası ayar yapılacaktır.
Tekliflerinizi ve teslim süresini bekliyorum pcb cizimi tarafımca yapılacaktır isis ve yazılım yeterlidir.
 
amacımız bizim piyasada olan otomatlarımızı rektefiye etmektir12 li cep şarj sistemi - Elektronik Devre Projeleri

12 li cep şarj sistemi - Elektronik Devre Projeleri

money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : smart
2663 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.