notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

16f690 Ses kayıt ve dinleme devreme entegre

Proje ID: #686   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2985 gün önce   |   Rapor : Evet
16f690 Ses kayıt ve dinleme devreme entegre Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.http://moty22.co.uk/sd.php
Değerli dostlar burdaki devreyi yaptım. play butonuna IR tetikleyici kumanda koydum. yani uzaktan tetikliyorum. ses çıkışına da RF modul ekleyerek kablosus ses iletimi yaptım.
şimdi istediğim şey;
1)yazılıma uyku modu eklemek (ben eklemeyi denedim. uykuya giriyor geri çıkıyor.). Yani devre read/write işlemleri yapmıyorken uyuyacak. IR tetikleyiciden sinyali aldıgı anda uyku modundan çıkacak. 
2)boş olan bacaklardan birisinden(6 olabilir) RF module bağlantı yapacağız. pic uyku modunda iken RF modul de akım çekmeyecek. yalnızca Play işelmi oldugu zamanlar uyku modundan çıkıp bu bacak üzerinden RF module akım gidecek. Play işlemi bitince de Rf module giden akım da kesilecek.
NOT: site de yazılım mevcut /SDHC 16f690  klasörü
 16f690 Ses kayıt ve dinleme devreme entegre

16f690 Ses kayıt ve dinleme devreme entegre

Circle Image
Proje Sahibi : Huseyin_fINDIKC
2504 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış