notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

2G Sim Modülü İle Röle Kontrolü

Proje ID: #2882   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 180 gün önce   |   Rapor : Evet
2G Sim Modülü İle Röle Kontrolü Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba

2G Sim kart modülü iletişimi ile 1 adet röle çıkışını kontrol edebilecek bir cihaza ihtiyaç vardır. Cihazlar sunucularımız ile iletişim içerisinde olacaktır. Komutlar sunucularımızdan cihazlara gönderilecektir.

2G Sim Modülü İle Röle Kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

2G Sim Modülü İle Röle Kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : denizmert
175 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

3468
nGakola: Hangi sim kart modülü kullanacaksınız ?

3468
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!

2742
electonics: Hangi modülü kullanacağınızın önemi yoksa önceden sim808 ile geliştirdiğim hazır bir kartım var. İsterseniz sizin için özelleştiririm, isterseniz bu şekilde de kullanabilirsiniz. Üstünde sıcaklık sensörü ve akselometre de var. Ebatları da oldukça küçük sayılır, aşağıda fotoğrafını ekliyorum. IMEI numarasını güvenlik sebebiyle kapattım.

https://hizliresim.com/p/yukle

2742
Cevap: Merhaba

Sim modülünün hangisinin olacağının aslında bir önemi yok. Stabil çalışması yeterli. 2G ile sunucu arasında kesintisiz iletişimi sağlayacak. Bir de seri üretimde maliyetinin uygun olması lazim

2742
electonics: Fotoğraf linkini hatalı girmişim

https://i.hizliresim.com/dLNrg4.jpg

2742
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!

609
chavush: Merhaba, seri üretimi ve montajı (bariyer, yaya kapısı, sulama motoru, vb) yapılmış 3 yılı aşkın süredir sorunsuz kullanılan kartımızı projenize önerebilirim. 50+ üretim için adet başı teklifimizi verdim. Ürün resmi:
https://hizliresim.com/Xb88Y0

609
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!