notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

32 kanal giriş çıkış devresi

Proje ID: #341   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2647 gün önce   |   Rapor : Evet
32 kanal giriş çıkış devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Devre 32 kanal çıkış ve 32 kanal giriş olacak ( çıkışlarda led olduğunu farzedelim ), devrenin kontrolü usb ve android ile yapılabilmeli, örneyin  usb yada android  ile açılan herhangi bir çıkışı ona ait girişle kapatabilmek  mümkün olmalı , yani bir nevi vavien gibi çalışabilmeli.
Çıkışların durumu, usb arayüzünde yada android  programındada gözlenebilmeli ( arayüzle açılmış çıkış,  girişle kapatılmışsa bu bilgi arayüze bildirilmeliki  kullanıcı  çıkışın kapatıldıgını görebilsin)
Ayrıca girişleri şu şekilde de kullanabilmeliğim
Örnek: 1 nolu giriş buton bagladım, basılı tuttuğum sürece  programda led  yanacak fakat  çıkış ledi yanmayacak sadece programda görünecek
bunu program üzerinden ayarlayabilmeliyim
 
Arayüz konusunda görsel detay istemiyorum  her iki arayüzdede basit butonlar ve olayı gösteren led benzeri ışıklar  olsun  yeterli
 32 kanal giriş çıkış devresi - Elektronik Devre Projeleri

32 kanal giriş çıkış devresi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : devre37
1930 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış