notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

4 kanallı Yüzeysel EMG devresi

Proje ID: #1790    |    Yayın: 446 gün önce    |    Rapor : Evet
4 kanallı Yüzeysel EMG devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.INA ya da AD serisi op-amp lar kullanılarak 4 kanallı yüzeysel Elektromiyografi sistemi yapılacaktır. Devre sinyali uygun filtreleme işlemlerinden (alçak -yüksek geçiren ayıca 2. seviye sallen key filtresi + rektifiye işlemi) yaklaşık olarak 5- 8 volt seviyesine yükselmiş olmalıdır (tercihen 5 V)
Devrenin kanallarından elde edilen değerler 12 yada 16 bit ADC aracılığıyla dijitalleştirilip uygun mikro işlemciler kullanılarak kablosuz olarak bilgisayara aktarılacaktır.4 kanallı Yüzeysel EMG devresi - Elektronik Devre Projeleri

4 kanallı Yüzeysel EMG devresi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : serkahnser
381 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan