notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Acil butonu haberleşme sistemi

Proje ID: #2103   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2237 gün önce   |   Rapor : Hayır
Acil butonu haberleşme sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba arkadaşlar bir adet projem var su sekilde açıklamaya calışayım. Bir fabrika veya depo  kullanım alanları değişebilir.
resimdeki buton sadece dügme ve hoparlör için  örnek belirtilmiştir. üretilecek sistem heran gibi bir kutu vs olmacak cıplak olabilir yani.
İstenilen iş bir adet butonumuz var resimde mevcut
1.örnek butonunun biz bu butona bastıgımızda bir adet anons verdirip mesela ( lütfen bekleyiniz yetkilileri arıyorum ) cagrıyı iptal etmek için lütfen butona tekrar basınız tarzı anons verip eger kişi butona basıp iptal etmedigi taktirde belirlenen numarayı aramalı. ve o kişi arama başladıktan sonra butona bassa dahi iptal edememeli sadece merkez telefona kapattıgında görüşme sonlandırılmalı.
2.Kişi butona bastıgında buton üzerinde bir adet kamera bulunacak ve o kamera üzerinden merkez diledigi taktirde merkezden kamerayı izliyebilmeli. veya biri butona basmasa dahi kamerayı izliyebilmeli. ( kameralar ip kamera veya analog olabilir 3g üzerinden sabit ip yolu ile izleme yapabiliriz önemli olan data aktarabilmesi.
3.netgsm veya heran gibi bir sms firması üzerinden butona basıldıgında ise ekstra belirlenecek tüm numaralara sms atmalı aynı anda.
ve ileri yönlü istedigimizde özellik ve bazı sistemler eklenebilmeli.
sistem iletişim yolu  3g usb vınn üzerinden iletişim kuracak yedek olarak ise ethernet girişi bulunmalı.Acil butonu haberleşme sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Acil butonu haberleşme sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : omertekin
2211 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış