notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

Acil - Kart Kazıma Sistemi

Proje ID: #210   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3553 gün önce   |   Rapor : Evet
Acil - Kart Kazıma Sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Turkcell ve avea kazı konuş kartlarırını tek seferde en az 200 adet olacak şekilde bir hazneye koyup ordan sırayla alıp şifre kısmını kazıdıktan sonra 16 haneli olan şifreyi bilgisayarda txt. uzantılı bir dosyaya kaydedebilecek bir robot istiyorum.
Saatte en az 360 tane yani 10 saniyede 1 tanesini bitirebilecek kapasitede olması ve 3-4 saat kesintisiz çalışabilmesi gerekmektedir.
Cihazın uzun ömürlü olması en 1 sene sıkıntısız çalışması arıza durumunda yedek parçasının elimizde bulunup müdahaleye açık olması gerekmektedir.. Cihaz kutulu ve profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır. Sorunsuz bir sistem teslimi durumunda toplu satın alım yapılacaktır.Acil - Kart Kazıma Sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Acil - Kart Kazıma Sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : mbayram
1288 gün önce
Güven Puanı : 30
4 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış