notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Akıllı araçlar için donanım

Proje ID: #1273   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2749 gün önce   |   Rapor : Evet
Akıllı araçlar için donanım Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Tercihen şerit algılama ve obje algılama algoritmaları diğer guruptan alınabilir ama obje ve şerit algılanması için gerektiği durumlarda herhangi bir sensör kullanılabilir.
Üye 1: Şeritleri takip edebilen ve önüne herhangi bir obje çıktığında durabilen bir model araç yapılmalıdır. Ayrıca, aracın hızı sensör kullanılarak ölçülmelidir.
Üye 2 ve 3: Gerektiği durumlarda, operator aracın kontrolünü android bir telefon kullanarak yapabilmelidir. Araç ayrıca öndeki aracı otomatik olarak takip edebilmelidir (Platooning)
Üye 4 ve 5: Öndeki aracın plaka numarası otomatik olarak tanımlanabilmelidir.
 
projemiz budur. 5 kişi yapacağız. Projenin maliyeti ne olur ve her bir üye grubu için ayrı maliyet listesi gönderirseniz proje sunumunda dosyamıza eklememiz için sevinirim.Akıllı araçlar için donanım - Elektronik Devre Projeleri

Akıllı araçlar için donanım - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : BNJ66
2690 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış