notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

AKILLI EV KONTROLÜ

Proje ID: #483   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3329 gün önce   |   Rapor : Hayır
AKILLI EV KONTROLÜ Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.DEVRE KISACASI BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN AKILLI EV KONTROLÜ...
Bilgisayar üzerinden akıllı ev kontrolü yapılacak bir arayüz ile devreden veri alışverişi yapılacak...
İstenilen Özellikler...
1-Devrede arayüz ile 3 port çıkışı verilecek....
2-Devrenin ısısı LM35 ile kontrol edilecek Bilgisayar arayüzünde sıcaklık görülecek....
3.Toprak Nem sensörü ile toprağın nem seviyesi bilgisayar arayüzünde görülecek...
4.CNY70 Hırsız alarmı bilgisayar arayüzünde aktif edilince cny70 algıladıgında arayüzde hırsız var dicek ve Devrede Buzzer Ötücek...
5.Toprak Ve Nem bilgileri LCD'DE gözükecek...
Bu projenin belli kısmına kadar ben zaten yapmış olup birkaç yerde takıldım benimde yapıcak kişiye yardımlarım olup yükünü hafifleticem.. 
ilgilenen arkadaşlara özelden bana ulaşabilir detayları konuşuruzAKILLI EV KONTROLÜ - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

AKILLI EV KONTROLÜ - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : holiqan24
2690 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.