notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Akıllı Ev Sistemi - Sms

Proje ID: #224   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2740 gün önce   |   Rapor : Hayır
Akıllı Ev Sistemi - Sms Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba sms ile cihaz kontrol yapılacaktır.Arduino ile yapılacak.Bende lazım olacak birçok malzeme mevcuttur.Proje gsm shield ile değil arduinoya bağlı cep telefonuyla yapılacaktır.Cep telefonu modeli k700 sony telefonun bağlantıları yapılmıştır.4 adet dc motor evdeki su vanası gaz vanası tarzı kullanılacak,klima kombi içinde küçük bilgisayar fanı kullanılacak.
Benim elimdeki malzemeler arduino mega,röle,motor shield,telefon
 
Motor shield ile dc motorlar aç kapa şeklinde çalışacak,röle ilede fanlar aç kapa şeklinde çalışacak.Kısacası başka bir telefondan devreye bağlı telefona sms gönderildiğinde bağlı cihazlar aç kapa şeklinde çalışacak.
Birde yazılım konusu halledilecek.
Projeyle alaksız yüksek teklifler boşu boşuna verilmesin kabul edilmeyecektir.Akıllı Ev Sistemi - Sms - Elektronik Devre Projeleri

Akıllı Ev Sistemi - Sms - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : cakia
1935 gün önce
Güven Puanı : 40
7 proje girişi    |    2 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış