notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Diğer İşlemler

Akıllı sera otomasyonu

Proje ID: #3089   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 162 gün önce   |   Rapor : Evet
Akıllı sera otomasyonu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.PROJEDE DEĞİŞİKLİK OLMUŞTUR. MESAJ ATARSANIZ DETAYLI BİLGİLENDİRME YAPABİLİRİM.
Sıcaklık-Nem, toprak nem, yağmur, ışık,co2 sensörleri. Su deposu için ölçüm seviye devresi olcak. Sera maketi yapılcak. Seranın çatısı rolling roof modelinde olması isteniyor. Ortamın sıcaklık değerine göre çatı açılarak havalandırma sağlanacak, sıcaklık düşükse infrared ısıtıcı lamba ile ısıtılcak. Yağmur yağdığında çatı açık ise kapancak. Depo kapağı açılarak su oraya birikcek. Işıklandırma da ise lüx değerine göre mavi ve kırmızı ledler yanacak. Ir verici ve kumanda kullanılarak sistem otomatik veya manuele alınabilecek. Bu değerlerin hepsi lcd ekranda okunulabilecek. Bazı malzemeler elimizde mecvuttur onları da verebilirim.Akıllı sera otomasyonu - Elektronik Devre Projeleri

Akıllı sera otomasyonu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : iomer
63 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış