notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

Akıllı sera sistemi

Proje ID: #1002   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2958 gün önce   |   Rapor : Evet
Akıllı sera sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın. Proje benim bitirme tezim o yüzden 5 hazirana kadar teslim edilmesi gerekiyor. 
 Proje ile sera da ısı ve nem kontrolü sağlayacağız. Ve sağladığımız kontrol ile otomatik ve manuel seçenekleri olmak üzere sulama başlata bilmeliyiz. Isıtıcıyı ve fanı kontrol etmeliyiz. Yani sonuç olarak 2 nem, 2 sıcaklık sensörlerinin ortalama değerlerine göre; soğutucu(fan) ve ısıtıcıyı röle ile kontrol etmeliyiz. Elektronik valf varmış gibi bir röle daha kontrol etmemiz lazım. Elektronik valf olursa proje maliyetin artacağını düşünüyorum bütçemde çok yok ona göre anlattım.Arayüz olarak bilgisayardan uzaktan kontrol istiyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum teklifleri bekliyorum.Akıllı sera sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Akıllı sera sistemi - Elektronik Devre Projeleri

flash_auto acil
Circle Image
Proje Sahibi : Metinporazan
2690 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış