notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

AKILLI TRAFİK IŞIKLARI

Proje ID: #374   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3360 gün önce   |   Rapor : Evet
AKILLI TRAFİK IŞIKLARI Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Bitirme projem akıllı trafik ışıkları. Bunun için 4 lü kavşakta bululan trafik ışıklarını araç yoğunluğuna göre ışıkların süresini ayarlıyacak ve trafik yoğunluğunu azaltacak bir sisteme ihtiyacım var. Araç yoğunluğunun algılanması için yol kenarına döşenecek cny70 sensörleri kullanılabilir.
Hangi yolda yoğunluk varsa geçiş hakkı o yola verilecek, diğer yollar ise yoğunluk olan yoldaki araçlar gectikten sonra araçlarına izin verecek ışığın yanma süresi buna bağlı olacak. pic16f887 entegresi kullanılabilir. Micro c yazılımı, ISIS devre şeması, kavşak, yol, trafik ışıkları maketide yapılmalıdır. Tüm sistem için tekliflerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.AKILLI TRAFİK IŞIKLARI - Elektronik Devre Projeleri

AKILLI TRAFİK IŞIKLARI - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : busraguvenir
2663 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış