notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Arduino Curve Tracer Komponent test cihazı

Proje ID: #2284    |    Yayın: 90 gün önce    |    Rapor : Hayır
Arduino Curve Tracer Komponent test cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Herhangi bir elektronik kart üzerindeki, arızalı veya sağlam komponentlerin tespitini yapabilecek arduino, ekranı veya bilmediğim başka ek parçaları ile birleştirilip gönderilecek. Amacım küçük bir ekranda(2.8"veya 3.2"), atıyorum arızalı bir mosfet ile sağlam mosfet ayrımı yapmak. V.b. Direnç, Kondanstör, Diyot gibi..
Projeyi demonte olarakta alabiliriz. Yabancı kaynaklarda emsal oluşturacak projeler mevcuttur.Arduino Curve Tracer Komponent test cihazı

Arduino Curve Tracer Komponent test cihazı

Circle Image
Proje Sahibi : Yako
85 gün önce
Güven Puanı : 0
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    1 ödeme yapılmayan