notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Arduino Gps Gprs Takip Sistemi Firebase Veri Aktarımı

Proje ID: #2408   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1837 gün önce   |   Rapor : Evet
Arduino Gps Gprs Takip Sistemi Firebase Veri Aktarımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Gerçek zamanlı konum takip sistemi için stm32 , sim800l ve GY-NEO6MV2 GPS Modül aldım ve elimdeki örnek projeye göre gerekli kurulumları yaptım. Firebase tarafı için realtime db oluşturdum gerekli dosyaları yükledim ve harita sistemini aktif hale getirdim fakat projede şebekeye bağlanma problemi var bu konu hakkında bana yardımcı olacak projeyi çalıştırabilmem için ücretli destek verecek kişiler arıyorum lütfen iletişime geçermisiniz?

Uygulamaya çalıştığım proje aşağıdaki linktedir. Herşey birebir aynı yapıldı fakat yukarıda da belirttiğim gibi şebekeye bağlanma sorunu var.

http://vidieukhien.xyz/en/2018/03/13/tutxay-dung-he-thong-dinh-vi-gps-thoi-gian-thuc-voi-firebase-database-polymer-web-components/


Arduino Gps Gprs Takip Sistemi Firebase Veri Aktarımı

Arduino Gps Gprs Takip Sistemi Firebase Veri Aktarımı

Circle Image
Proje Sahibi : fylmz
1809 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış