Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Arduino ile Array çalıştıran devre tasarlama

Proje ID: #3433   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 21 gün önce   |   Rapor : Hayır
Arduino ile Array çalıştıran devre tasarlama Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Projede daha önceden hazirlanan bir pcb var, bu pcb’nin uzerinde microcoiller bulunuyor. Bu microcoilleri array olarak çalıştırmak hedefleniyor ve bunu yapmak için dışarıdan güç çeken ayrı bir devre tasarlanıyor, microcoiller henüz birbirlerine bağlı değiller yan yana duruyorlar ve giriş çıkışları ayrı. Projenin devre kısmını arduino ve breadboard üzerinde deniyorum fakat devrem istediğim gibi çalışmıyor. Devrenin şematiğine ve diyagramına ihtiyacım var.Arduino ile Array çalıştıran devre tasarlama

Arduino ile Array çalıştıran devre tasarlama

flash_auto acil

Circle Image
Proje Sahibi : ipekkacar
20 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

505
bilpaylas: Merhaba, burada mikro bobinlerin ne maksatla kullanmak istediğiniz projenin açık devresini belirler. Mesela, sadece o alanı magnetik alan oluşturulmak istenir ise; bu durumda AC ve DC durumuna göre devreler ayrı ayrı tasarlanmalı.
Veya rezonans devresi şeklinde bir devrede kullanılacaksa tasarım bambaşka olur. daha bir çok maksat içinde kullanılabilir.
Sizin ne maksatla kullanmak istemeniz açık devre şemasını oluşturacaktır.

505
Cevap: Asıl amaçlanan bu devre tamamen bittiğinde üzerine mikro kanallar oluşturup içerisinden nanomagnetlerle işaretlenmiş parçacıklara sahip bir sıvı geçirmek ve bu parçacıkları bobinlerden yararlanarak sıvıdan ayrıştırmak. Bu sebeple array şeklinde tek tek açıp kapamamız gerekiyor.

4757
gndelk: Aslında büyük bir kısmını yapmışsınız. Geriye sadece bu coil leri istediğiniz düzene göre aktif ve pasif etmek kalmış. Size yardımcı olabilirim yazılım noktasında ve devre kurumunda

4757
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!