notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Şematiği ve Baskı Devre

Arduino ile EKG cihazı tasarımı

Proje ID: #2059    |    Yayın: 345 gün önce    |    Rapor : Hayır
Arduino ile EKG cihazı tasarımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Ben Biyomedikal Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisiyim ve hocam benden arduino ile bir cihaz yapmamı istedi bende EKG cihazını seçtim. Araştırmalarım sonucunda örnek bir kaç devre buldum ama emin olamadığım için devre malzemlerini sipariş verip çalışmaya başlayamıyorım. Size üzerinde çalışacağım devre şemasını atsam inceleyip bana doğruluğu hakkında bilgi verebilir misiniz acaba?Arduino ile EKG cihazı tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

Arduino ile EKG cihazı tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

flash_auto acil
Circle Image
Proje Sahibi : Damla
334 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan