notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

Arduino ile GPRS/GSM modülü ile araç takip cihazı

Proje ID: #2065    |    Yayın: 344 gün önce    |    Rapor : Evet
Arduino ile GPRS/GSM modülü ile araç takip cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Arduino ile https://www.robotistan.com/gprs-shield-v30 shield i ile araç takip projesi yapmak istemekteyim.Projemizde yerel server'ı kurduk gsm ve gprs haberleşmesini test ederek sağladık ancak gps i modülümüz görüyor mu uyumlu mu,ondan emin olamadık ondan dolayı içinden çıkamadık.
"https://www.cooking-hacks.com/projects/arduino-realtime-gps-gprs-vehicle-tracking"  Buradaki kodu kullanarak yapmaya çalıştık ancak modül burada gösterildiğinden farklı olduğu için tam uyumlu olmadı sanırım.Arduino'dan iyi anlayan için 1 2 günü geçmeyeceğini düşünüyorum.Arduino ile GPRS/GSM modülü ile araç takip cihazı

Arduino ile GPRS/GSM modülü ile araç takip cihazı

Circle Image
Proje Sahibi : ilhancan
39 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan