notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

Arduino ile IRled kontrolü

Proje ID: #1114   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2621 gün önce   |   Rapor : Evet
Arduino ile IRled kontrolü Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.3 tane kızılötesi alıcı 5cm aralıklarla Yanyana ve karşısında 1 metre uzaklıkta, aynı şekilde 5cm aralıklarla 3 tane kızılötesi verici var Yanyana . Birinci alıcı birinci vericiye kod gönderiyor (bu kod sony ve pansonic'in kumanda kodu gibi protokol kodları, yani sadece 1. alıcı 1. vericiye kod göndermesi için.) . 2 alıcı ve verici de aynı şekilde farklı bir kod gönderiyor ve sadece 2. alıcıya kod gönderiyor. Aynı şekilde 3.de 3.ye gönderiyor.
1. kod gönderip ışık yanarken; 1. Alıcı verici arasına cisim girdiğinde ayrı 1led yanıyo ve 2. kod göndermeye başlıyo. 2.sinin arasına girdiğinde yine ayrı bir led yanıyo ve 3. kod göndermeye başlıyo. 3. Nün Arasına girdiğinde yine ayrı bir led yanıyo . Bunlar olurken Kumanda kullanılmıyor ve tek bi arduino ile yapılıyor. 
Bu projeyi en geç salı günü teslim etmem gerekiyor bu yüzden acil iletişime geçmenizi rica ediyorum.Arduino ile IRled kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

Arduino ile IRled kontrolü - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : demirahmet
2502 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış