notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

Arduino Kablosuz Sıcaklık Sensörü

Proje ID: #1310    |    Yayın: 824 gün önce    |    Rapor : Hayır
Arduino Kablosuz Sıcaklık Sensörü Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Arduino uno ile çalışıyorum ve kablosuz sıcaklık sensörü yapıyorum. Bir websitesine sıcaklık bilgilerini gönderen, eğer belirli sıcaklık değerlerinin dışına çıkılmışsa da mail gönderilmesini sağlayarak haber veren bir sensör olması gerekiyor. Projenin tamamını yaptırmak istemiyorum, sadece belirli konularda (özellikle de PHP, HTML, HTTP request) yardım almaya ihtiyacım var.Arduino Kablosuz Sıcaklık Sensörü - Elektronik Devre Projeleri

Arduino Kablosuz Sıcaklık Sensörü - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : burak12
693 gün önce
Güven Puanı : 40
4 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan