notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Askımatik elektronik devre tasarımı

Proje ID: #2025   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2343 gün önce   |   Rapor : Hayır
Askımatik elektronik devre tasarımı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Proje, elde hazır olan, bozuk paraların tanınıp atıldığı bir otomatta, üç ayrı başlıkta seçilerek atılan para miktarının toplanarak, üç değişkene bölünmesi ve ekrana yazdırılması şeklinde olacaktır. Toplanan para miktarı aynı anda internet sitesinde yayınlanmak üzere bağlantısı ile bir veri tabanına da kaydedilecektir.
Örneğin 1 tl bozuk para ekmek seçilerek atılmışsa ekmeğe, süt seçilerek atılmışsa süte, çocuk bezi seçilerek atılmışsa çocuk bezine eklenecektir. Düşünülen sosyal bir askı projesidir ve "Gönül Bağı Mahalleli Dayanışması" projesinde kullanılacaktır.
Amaç net üzerinden ve askımatiklerde toplanan yardımları, mahalle muhtarlrı aracılığı ile, komşuluk dayanışması adına özellikle yoksul ailelere süt, ekmek ve çocuk bezi olarak iletmektir.
Amaç
Bahsedilen projenin elektronik devre prototipini  ürettirmek, internetle bağlantısını kurmak istiyoruz. Projeye bir takım haline gelerek te teklif verebilirsiniz.
Hazırlık halindeki sitemiz:
http://gonulbagi.siteAskımatik elektronik devre tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

Askımatik elektronik devre tasarımı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : livanca
2331 gün önce
Güven Puanı : 0
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    1 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış