notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Basit ev otomasyon sistemi

Proje ID: #692   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2404 gün önce   |   Rapor : Hayır
Basit ev otomasyon sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhabalar,
Proje basitçe bir evin ışıklarının hem bildiğimiz anahtarla, hem de android ve iOS uygulamaları ile açılıp kapanma işlemleri olacak. 
Ürünle ilgili en önemli konu aplikasyonların farklı dairelere göre ölçeklendirilebiliyor olması. Örneğin kart 20 röleye kadar kapasiteye sahipse ve sistemin uygulanacağı dairenin ihtiyacı olan sadece 15 röle ise son kullanıcının aplikasyonda geri kalan boştaki 5 rölenin kontrollerini görmemesi gerekiyor. Ölçekleme konusunda bir başka husus ise her bir farklı daire uygulaması için aplikasyonlara farklı isimler ve logolar/ikonlar verilebilmesi. 
Fiyatlama ile ilgili olarak:

Prototip Fiyatı (kart + aplikasyon)
Her bir uygulama için ayrıca yapılacak yukarıda belirttiğim oda sayısı, logo, ikon gibi değişiklikler için fiyat,
Kontrol edilecek ışık sayısı 10 ile 20 adet olacak, dolayısıyla iki farklı kart kullanılabilir.

 Basit ev otomasyon sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Basit ev otomasyon sistemi - Elektronik Devre Projeleri

money tazminat people onerelim
Circle Image
Proje Sahibi : Revolt
1932 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.