notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Baskı Devre ve Lehim-RS232-Malzemeler Hariç

Proje ID: #52    |    Yayın: 1659 gün önce    |    Rapor : Hayır
Baskı Devre ve Lehim-RS232-Malzemeler Hariç Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.*Toplam 2 parçadan oluşmaktadır. 1-)max232 devresi 2-)rs232 devresi
*Tüm parçalar elimde bulunmuktadır.(pcb,entegreler vb.) Devrelerin isis-ares çizimleri hazırdır. Devrenin kodlamaları yapılmıştır. Bir devrenin boyutu 10*10, diğeri 5*5 gibi küçük boyutludur.
*Geriye sadece baskı devre ve lehim işi kalmıştır. Bunun için fiyat tekliflerinizi bekliyorum. Devrenin çizimini aşağıya link olarak verdim ordan devreye göz atarak teklif yapabilirsiniz. Sadece baskı devre ve lehim istiyorum. Malzemeleri ben göndericem.
*11 Mayıs Cumartesi ye kadar elimde olması lazım.
 
http://www.mediafire.com/download/mib6r5d6na93rus/Cizim(DH).rarBaskı Devre ve Lehim-RS232-Malzemeler Hariç

Baskı Devre ve Lehim-RS232-Malzemeler Hariç

Circle Image
Proje Sahibi : ogzcndyr
43 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan