notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Beck protokolü cihazı

Proje ID: #1764   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2121 gün önce   |   Rapor : Hayır
Beck protokolü cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Arkadaşlar merhaba. Robert Beck diye bir adamın "Beck protokolü" diye bir tedavisi var. El bileklerinden deriye/kana çok düşük elektrik akımları uygulamak suretiyle işliyor. Protokole uygun olarak düzenli kullanıldığında, kandaki patojenleri zayıflatıcı ve öldürücü etkileri olduğuna dair önemli sonuçlar elde edilmiş. İnternette konuyu araştırırken, Slovenyalı bir şahsın, kargo ve kdv dahil yaklaşık 100 dolar civarına sattığı bu tür bir cihaza rastladım ama kargo/gümrük sürecinin sağlıklı ilerleyip ilerlemeyeceğinden emin olamadığım için, öncelikle yerli piyasada belki aynı cihazı hem daha ucuz hem de daha güvenli bir şekilde yaptırıp alabilir miyim diye araştırıyorum. Hazırına rastlayamadım. TENS/EMS (elektrikle sinir uyarma ve kas uyarma) cihazları var ama onların bu cihazla tam olarak aynı cihaz olduğunu sanmıyorum.
Bahsettiğim Slovenyalı şahsın web sitesi: https://electronickitcomplete.com/
Şu sayfada cihazın teknik özelliklerini daha ayrıntılı olarak göstermiş: https://electronickitcomplete.com/assembly_manual/
Acaba bu bilgilere dayalı olarak, tam olarak aynı işlevi/değerleri sunan dayanıklı, kaliteli bir cihaz yapabilir misiniz? Fiyatı ne olur? Fiyatı değiştirebilecek ne gibi değişkenler olabilir? 
Teşekkürler. Beck protokolü cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Beck protokolü cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : emviem
1173 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış