notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Beck tedavisi cihazı

Proje ID: #1885   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2365 gün önce   |   Rapor : Hayır
Beck tedavisi cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba. Daha önce verdiğim ama süresi geçtiği için pasifleşen bir ilanı tekrar veriyorum.
Robert Beck adlı merhum bir Amerikalı bilimcinin "Beck protokolü" diye bir tedavisi var. Bu tedavide kullanılan cihazlardan biri el bilekleri (atardamar) üzerinden deriye/kana çok düşük elektrik akımları uygulamak suretiyle işliyor. Protokole uygun olarak düzenli kullanıldığında, kandaki patojenleri zayıflatıcı ve öldürücü etkileri olduğuna dair önemli sonuçlar elde edilmiş. İnternette konuyu araştırırken, Slovenyalı bir şahsın, kargo ve kdv dahil yaklaşık 100 dolar civarına sattığı bu tür bir cihaza rastladım ama kargo/gümrük sürecinin sağlıklı ilerleyip ilerlemeyeceğinden emin olamadığım için, öncelikle yerli piyasada belki aynı cihazı hem daha ucuz hem de daha güvenli bir şekilde yaptırıp alabilir miyim diye araştırıyorum. Hazırına rastlayamadım. TENS/EMS (elektrikle sinir uyarma ve kas uyarma) cihazları var ama onların bu cihazla tam olarak aynı cihaz olduğunu sanmıyorum.
Bahsettiğim Slovenyalı şahsın web sitesi: https://electronickitcomplete.com/
Şu sayfada cihazın teknik özelliklerini daha ayrıntılı olarak göstermiş: https://electronickitcomplete.com/assembly_manual/
Acaba bu bilgilere dayalı olarak, tam olarak aynı işlevi/değerleri sunan dayanıklı, kaliteli bir cihaz yapabilir misiniz? Cihazın üretmesi gereken değerleri ürettiğini doğrulamanız/göstermeniz mümkün müdür? 
Daha önce verdiğim aynı ilan için aldığım en düşük teklif 280 TL idi. Yeni tekliflerin de en fazla bu miktarda olmasını umuyor, rica ediyorum. Cihazdan memnun kalınması durumunda adetli (2-3 tane daha veya daha fazla) sipariş muhtemeldir.
Teşekkürler. Beck tedavisi cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Beck tedavisi cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : emviem
1522 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış