notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Besinlerin bozulma tarihi geldiğinde haber veren ekran

Proje ID: #2503   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 1974 gün önce   |   Rapor : Evet
Besinlerin bozulma tarihi geldiğinde haber veren ekran Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Merhabalar ben Zeynep . Meslek Yüksek Okulu elektronik teknolojisi 2. Sınıf öğrencisiyim. Sistem analizi ve tasarımı için proje yapmam lazım yalnız süre çok kısıtlı(mümkünse 5 Ocak). Benim düşündüğüm proje ; buzdolabının üzerinde bir ekran olacak buna besinlerin bozulma tarihini önceden kodlayacağız ve aldığımız besinleri ekran üzerinden seçeceğiz ( örn. 21 aralıkta domates aldıysak bunu seçicez ve önceden kodladığımız domatesin bozulma tarihi geldiğinde bu alet bize haber verecek )
Plan var ama bunu hayata geçirecek yeterli teknik bilgi yok bu yüzden sizden yardım almak istedim . Umarım gerek proje gerek fiyat konusunda yardımcı olursunuz.
Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi günler.Besinlerin bozulma tarihi geldiğinde haber veren ekran

Besinlerin bozulma tarihi geldiğinde haber veren ekran

Circle Image
Proje Sahibi : Zeynepgulsmsk
1946 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış