notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Bilgi Yarışması Butonu

Proje ID: #2295    |    Yayın: 75 gün önce    |    Rapor : Hayır
Bilgi Yarışması Butonu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Okulda tüm kademelerde (2.sınıftan 8'e kadar) uygulanmak üzere 5 butonlu ve biri basıldığında diğerlerinin basılmasını/ışığının yanmasını engelleyen bir yarışma butonu istiyorum. Kimin bastığına dair ışığının yanması buna ek olarak kısa cevaplı sorular için 15 saniye uzun cevaplı sorular için 1 dakikalık yada 59 saniyelik süre göstergesinin olmasını istiyorum. Elektrikli olması tercih olmakla beraber gücünü bilgisayardan da alabilir.Bilgi Yarışması Butonu - Elektronik Devre Projeleri

Bilgi Yarışması Butonu - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : samcet
26 gün önce
Güven Puanı : 60
2 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan