notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Diğer Projeler > Diğer İşlemler

Cadance layout acil

Proje ID: #292    |    Yayın: 1481 gün önce    |    Rapor : Evet
Cadance layout acil Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Cadenceda yaptığım dizaynın şlayoutunun çizilmesini istiorum sadece layout yaparken 0.35um teknolojisi kullanılmalı Teknolojiyi kullanmak için cmos4 yazıyoruz cadence in login ekranına. ( cmos4 is alias for opening cadence with cmos 0.35µ 4 metal process of AMS (austriamicrosystemAyrıca, post layout simulationın screenshotları ve layout designinin critik noktalarını yorum olarak bir word dosyasında gönderebilirCadance layout acil - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Cadance layout acil - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Makara_52
714 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan