notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Cep telefonları şarj ünite cihazı

Proje ID: #206   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2768 gün önce   |   Rapor : Hayır
Cep telefonları şarj ünite cihazı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Piyasada genellikle büfe, gar, terminal gibi yerlerde bulunan cep telefonu şarj ünitelerinden yaptırmak istiyorum. Piyasada zaten satımı yapılıyor fakat daha ucuza temin etmek istiyorum.
Sistem atılan parayı tanıyacak ve ona göre belli bir süre enerji verecek. Tüm telefon uçları sistemde yer almalı. 
Ayarlar bölümünden kaç para atıldığı zaman enerji verilececeği ve verilen enerjinin ne kadar süre ile verileceği yapılabilmeli. Para eksik atıldığında veya fazla atıldığında para üstünü geri verebilmeli. 
Bir de para atma işini daha ucuza mal olacağını düşündüğüm için hiç işin içine sokmadığım proje var. Onu da birazdan yine bu siteden giriyorum. Ona da teklif verirseniz sevinirim. Cep telefonları şarj ünite cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Cep telefonları şarj ünite cihazı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : izzet
1935 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış