notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Donen ve donerek temizlenen hali maketi

Proje ID: #1526    |    Yayın: 580 gün önce    |    Rapor : Hayır
Donen ve donerek temizlenen hali maketi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Ozellikle camilerde halilarin cabuk kirlenme ve kokma sorununa karsi cift tarafli donen hali yapilacak. Hali belli araliklarla otomatik donerek alt tarafin ust tarafa ust tarafinin da alt tarafa gelmesi saglanacak. Bu islem yapilirken halinin basinda ve sonunda oto yikamalarda oldugu gibi yikama fircalari ve kurutma maketi bulunarak halinin temizleniyormus izlenimi verilmelidir. Yikama ve kurutmanin gercekte calismasi gerekmiyor yalniz halinin elektronik bir sekilde donmesi gerekiyorDonen ve donerek temizlenen hali maketi - Elektronik Devre Projeleri

Donen ve donerek temizlenen hali maketi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : Ferhat1234
5 gün önce
Güven Puanı : 100
9 proje girişi    |    9 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan