notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

Döner enkoder ile mesafe ölçer

Proje ID: #667    |    Yayın: 1180 gün önce    |    Rapor : Hayır
Döner enkoder ile mesafe ölçer Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Herhangi bir mikroişlemci yada mikrodenetleyici (Elimde LCD ekranlı Rasperrypi 2 ve Arduino Mega mevcut) ile Döner enkoderin (Yumo 1024 puls Quadrature) tekerinin döndüğünde aldığı yolu LCD ekrana yazdıran ve ekranda yazan değeri sisteme bağlı bir butona bastığımızda SD karta kayıt eden bir proje. Malzemeler bende olmak kaydıyla tekliferinizi bekliyorum. Döner enkoder ile mesafe ölçer - Elektronik Devre Projeleri

Döner enkoder ile mesafe ölçer - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : emre071
556 gün önce
Güven Puanı : 40
3 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan