notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Elektronik Kart Tamiri

E-Bike Batarya tamiri (şarj olmuyor)

Proje ID: #1877   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2433 gün önce   |   Rapor : Hayır
E-Bike Batarya tamiri (şarj olmuyor) Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Normal bisikleti ön tekerleğini değiştirerek elektrikli bisiklete çeviren bir "e-bike" seti satın aldım. Şu linkteki videoda nasıl birşey olduğunu görebilirsiniz (https://www.youtube.com/watch?v=cOnyYcDl7WQ).
Aldığımda bataryası sorunlu geldi. Çok uzun süreler şarjda durmasına rağmen hiç şarj olmuyor.
Elektronik mühendisi bir arkadaşıma gösterdim. Şarj olduktan sonra voltajı bir ölçelim dedi. Baktık ki yaklaşık 32-33 V seviyesinde. Pilin üzerinde kapasitesinin 36 V olduğu yazıyor. Mühendis arkadaşımın yorumu şarj olmasında bir sıkıntı olmadığı yönünde. Elektronik devresinde bir çeşit geri besleme sorunu olabileceğinden bahsetti. Bir kısa devre veya benzer bir sorun olabilir dedi. Tamir için vakti olmadığından dolayı buraya yazmamı önerdi.
 E-Bike Batarya tamiri (şarj olmuyor) - Elektronik Devre Projeleri

E-Bike Batarya tamiri (şarj olmuyor) - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : iozpoyraz
2379 gün önce
Güven Puanı : 100
2 proje girişi    |    2 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış