notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

ekg cihazı problu

Proje ID: #515    |    Yayın: 1280 gün önce    |    Rapor : Evet
ekg cihazı problu Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.[url=http://www.elektrotekno.com/about48719.html][img]http://www.elektrotekno.com/userpix/11497_dsc01100_1.jpg[/img][/url][img]http://www.elektrotekno.com/userpix/11497_dsc01109_1.jpg[/img][/url] bu linkten bakarsanız istediğimiz projeyi görme imkanınız olur bu şekilde olmasını istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz sadece yapılmış çalışan bir devre istiyoruz resimdekiler gibiekg cihazı problu - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

ekg cihazı problu - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : EMRAH_SONMEZ
649 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan