notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Elektrostimülatör projesi

Proje ID: #1008   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2763 gün önce   |   Rapor : Hayır
Elektrostimülatör projesi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Sinir istemi ve kasları uyarabilmek için elektrostimülatör
1. Cihaz pil ile çalışmalıdır
2. Kişinin yanında taşıyabileceği ölçüde olmalıdır
3. Üzerinde verilen stimülüs modalitesini gösterir ekran olmalıdır
4. Cihaz alternan, constant direct current, white noise, faradik, russian dalga formlarında uyarı verebilmelidir.
5. constant current uyarım sırasında deri veya doku direncini 50-100 mikrosaniyede bir ölçmeli ve buna göre akımı sabitlemelidir.
6. Yukarıdaki işlemler için mikro processor kullanılmaldır. İleride android ve İOS app ler ile kontrol edilebilmeye hazır olmalıdır.
7. Cihaz bir administrator bir de user olmak üzere 2 tür kullanıcı tarafından modüle edilebilmelidir. Admin user'ın kullanım yetkilerini belirliyebilmelidir. Örneğin 20 gün günde 2 kez random noise uyarım modunda, 0-2 miliamper çıkış aralığında 25 dakika tedavi planımız olduğunu varsayalım. Admin cihazı 8 saat aralıklı olmak üzere günde 2 kez 25 dakika çalışıp sora duracak şekilde ayarlayabilir. 25 dakika bittikten sonra cihaz ancak 8 saat sonra yeniden aynı modda açılabilir. Bu şekilde 20 günlük program hazırlanır ve kullanıcı ancak adminin belirlediği şekilde cihazı kullanabilir. Kullanıcı sadece, açma kapama, kalan pil kullanım süresi, uygulanan anlık ve toplam akımı değerlerini görebilir ve değiştirebilir.
8. Cihaz user'ın kullanımı konusunda data kayıtlar ve sonra bunları admin inceleyebilir. Burada cihazın istenilen miktarda kullanılıp kullanılmadığı, elektrodların uygun yerleştirilip yerleştirilmediği vb bilgiler daha sonra admin tarafından bilgisayar üzerinde incelenebilmelidir.
9. Cihaz şeçilebilir şekilde 0-4 miliamper aralığında sabit, alternan ve diğer modlarda elektrik uyarımı verir.
10. Cihaz adminin belirlediği tedavi sonunda kendini kilitler ve user cihazı kullanmaya çalıştığında, doktoruna sonuçları değerlendirmek üzere başvurması şeklinde sesli veya yazılı uyarı verilir.
11. Admin cihazı bir başka hasta için yendien programlar ve diğer bir kullanıcıya verir.Elektrostimülatör projesi - Elektronik Devre Projeleri

Elektrostimülatör projesi - Elektronik Devre Projeleri

money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : burhanettin
343 gün önce
Güven Puanı : 0
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    1 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.