notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

ENGELLİLER İÇİN KLAVYE

Proje ID: #844   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2294 gün önce   |   Rapor : Hayır
ENGELLİLER İÇİN KLAVYE Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.MERHABALAR!...... 
BEDENSEL ENGELLİ BİR OĞLUM VAR. ONUN İÇİN KLAVYE DÜŞÜNÜYORUM. PARMAKLARINI KULLANAMIYOR VE KLAVYEDE BİR HARFE BASMAK İSTEDİĞİ ZAMAN YUMRUĞU İLE BASIYOR VE BU SEBEPTEN BİRKAÇ HARFE BİRDEN BASIYOR. İSTEDİĞİM ŞEY İSE BİR KLAVYEDE F1-F2 İNSERT END V.S. TUŞLARIN OLMADIĞI SADECE 29 HARFİN VE 0 DAN 9 A SAYILARIN OLDUĞU AMA TUŞ BÜYÜKLÜĞÜNÜN 5cm YE 5 cm EBADINDA OLDUĞU DAHA BÜYÜK BİR KLAVYE İSTİYORUM. OĞLUM BU KLAVYEDEKİ TUŞLARA YUMRUĞU İLE BASABİLSİN DİYE. 
TÜRKİYEDE 8 MİLYON ENGELLİ İNSAN VAR VE BÖYLE BİR KLAVYEYE EN AZ 1-2 MİLYONU İHTİYAÇ DUYUYORDUR. OĞLUM KONUŞAMIYOR AMA OKUMA YAZMA BİLİYOR ELLERİNİ KULLANAMADIĞI İÇİN DE DERDİNİ ANLATAMIYOR. BU SAYEDE KENDİSİ İLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİM.
LÜTFEN İLGİLENEN VARSA BANA ULAŞSIN YA DA BUNU YAPABİLECEK KİŞİLERE BENİ YÖNLENDİRSİN.
ADIM RAŞİT KONAKENGELLİLER İÇİN KLAVYE - Elektronik Devre Projeleri

ENGELLİLER İÇİN KLAVYE - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : rasitkonak
1362 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış