notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Fan Kontrol Devresi

Proje ID: #651   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3227 gün önce   |   Rapor : Hayır
Fan Kontrol Devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Merhaba;
Pc fan kontrol devresi yaptırmak istiyorum. 4 adet fan kontrol edebileceğim, ısıya duyarlı ve lcd ekran (4x20 lcd) olacak şekilde.
 
sıcaklık ayarlarını bilgisayar kontrolu ile değiştirme yapma imkanı örnek fan1 20derece 6volt ile çalış 30derece 9volr ile çalış. çalışma ayarları kartın elektriği kesilse dahil bilgisayar prog değiştirmediğim sürece sabit kalması gerekli.
 
lcd panel görüntü kısmında ise
       fan kontrol
fan1 fan2 fan3 fan4
22      35  45    55 derece
6v       8v  9v   10vFan Kontrol Devresi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Fan Kontrol Devresi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

money tazminat
Circle Image
Proje Sahibi : teknokolik
2548 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış


ÖNEMLİ UYARI !

Proje Tazminat dopinglidir! İşveren uzman seçimi gerçekleştirip, teklif bedelini havuz hesabına aktardıktan sonra; teklifi seçilen uzmanın da 3 iş günü içerisinde teklif bedelinin 25% ini havuz hesabına aktarması gerekmektedir.

Projenin başarıyla tamamlanması durumunda uzmanın havuz hesabına yatırdığı 25% lik tazminat bedeli; hiç bir kesinti yapılmadan uzmana tekrar iade edilecektir.
Projenin zaman aşımından dolayı iptal edilmesi durumunda; uzmanın havuz hesabına aktardığı 25% lik tazminat bedeli işverenin bakiyesine aktarılacaktır.
Projenin reddedilmesi durumunda, proje jüri incelemesine gidecek ve tazminat bedeli ve proje durumu hakkında karar alınacaktır.
Teklifte belirtilen süre için işveren ücreti havuz hesabına yatırdıktan sonra geri sayım başlatılacaktır.
Bu projeye teklif veren uzmanlar bu koşulları kabul etmiş sayılacaklardır!

Seçilen uzmanın tazminat bedelini 3 gün içerisinde havuz hesabına aktarmaması durumunda cezai işlemler uygulanabilecektir.