notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

( Fitness Ekipmanı --> Mobile App ) Data Alış&Veriş Sensörü

Proje ID: #3417   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 13 gün önce   |   Rapor : Evet
( Fitness Ekipmanı --> Mobile App ) Data Alış&Veriş SensörüMerhaba,
AsVIVA olarak Almanya'dan Avrupa'ya Fitness Ekipmanları satışı yapmaktayız. Amacımız, fitness aletleri sattığımız müşterilerimize, aktivitelerini izleyebileceği bir mobil uygulama yapmak. Bunun için uygulama ve cihaz arasındaki bağlantıyı Bluetooth protokolü yerine; fitness aletinin içine yerleştirebileceğimiz, fitness aletinden verileri çekip mobil uygulamaya gönderebilecek yaklaşık 2x2 cm2 büyüklüğünde bir sensöre ihtiyacımız var.

Ayrıntılar için; feyza.erat@asviva.com.tr adresine mail atabilirsiniz..


https://www.asviva.de/ linkini ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz..( Fitness Ekipmanı --> Mobile App ) Data Alış&Veriş Sensörü

( Fitness Ekipmanı --> Mobile App ) Data Alış&Veriş Sensörü


Ekler : cip.jpg  | 
Circle Image
Proje Sahibi : AsVIVA
6 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

295
technics: Merhaba, halihazırda Bluetooth ile kontrol edilen cihazlara Mobil uygulama ve kart tasarımı yapmaktayım. Bluetooth ve WiFi haricinde Mobil cihazlara kablosuz bağlantı yapılamaz. Bunların haricinde bir bağlantı çeşidi mi istiyorsunuz? Sensör den gelen verileri gönderme işlemi için?

Kural ihlali bildir

295
Cevap: Merhaba, cihazlarda bluetooth mevcut. Sensör fitness aletinin içine kablolu olarak monte edilecek. Mobil cihaza veriler bluetooth ile gönderilecek

4510
AGTMUHENDISLIK: Sensör ne gibi veriler okicak acaba?

Kural ihlali bildir

4510
Cevap: Örneğin koşubandında hız, eğim gibi verileri, kürek makinasında kürek çekme sayısı vs gibi verileri çekmek istiyoruz..

4510
AGTMUHENDISLIK: Bu proje için bütçeniz nedir?

Kural ihlali bildir

4510
Cevap: Henüz bütçe belirlemedik ama ilk etapta 5-10 bin adet üretim istiyoruz.

4510
AGTMUHENDISLIK: O zaman deneme amaçlı bir adet yapalım bakın beğenirseniz yaparız fakat ilk etapta o kadar çok yapmayabiliriz parti halinde yapabiliriz sizin için uygun olurmu?

Kural ihlali bildir

4510
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!