Elektronik Projem platformuna üye olmak, proje eklemek, eklenen projelere teklif vermek, profil düzenlemek, market ilanı eklemek gibi tüm işlemler ücretsizdir. Sadece uzman olarak çalışan üyeden, kazandığı proje için; projenin başarıyla tamamlanması durumunda 8 % (min 8 TL) lik bir hizmet kullanım kesintisi yapılmaktadır. Projenin herhangi bir nedenden dolayı işveren tarafından reddedilmesi veya iptal edilmesi durumunda herhangi bir kesinti uygulanmamaktadır.

Market bölümünden satış yapılması durumunda ise 8 % lik bir kesinti uygulanacaktır.

Elektronik projem bünyesinde kullanıcılara sunulan doping sistemlerini kullanmak tamamen kullanıcıların kendi tercihidir. İstedikleri taktirde aşağıdaki dopingleri belirtilen ücret karşılığında kullanabilirler. Doping sistemleri işverenler tarafından tercih edilebilir ve istenilen teklifin gelmemesi durumunda dopingler için herhangi bir ücret ödenmez.
 • Projenizin aciliyet durumu tüm uzmanlara özel bir e-mail gönderilerek iletilir ve bir an önce teklif vermeleri için uyarılırlar. Tekliflerinizi çok daha hızlı toplamanızı sağlayan bir doping tipidir. Listelemede; projenin acil olduğunu bildiren özel bir görsel kullanılır.
  10
 • Bu doping ile uzmanlar birbirlerinin verdiği teklif ve süreleri görüntüleyebilir. Bu şekilde çok daha etkili bir rekabet ortamı yaratılmış olup, çok daha düşük fiyatta teklifler ve çok daha kısa proje tamamlanma süreleri içeren teklifler alabilirsiniz.
  15
 • Projenizin listelemelerde her zaman en üst sıralarda yer almasını ve sürekli göz önünde olmasını istiyorsanız bu doping tam size göre. Yeni projeler eklense bile projeniz bu doping sayesinde her zaman en üst sırada yer alacaktır.
  15
 • Projeniz için en iyi uzmanı sizin için biz bulalım ve projenize teklif vermesini sağlayalım. En hızlı ve güvenilir şekilde projenizi hayata geçirmenizi sağlayan doping tipidir. Bulacağımız uzmanlar işiniz için en iyi uzmanlar olacaktır.
  10
 • Uzman ile aranızda sözleşme imzalamak istiyorsanız bu doping tam size göre. Size şablonunu sağlayacağımız bir gizlilik anlaşması metni oluşturmanıza ve teklif verecek tüm uzmanların bu metni okuyup, sadece onaylayanların teklif vermesine izin vermekteyiz.
  30
 • Bu dopingi almanız durumunda projeniz hiçbir arama motoru tarafından bulunup indexlenemez.
  5