notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Robotik ve Mekatronik > Hobi Robot Tasarım ve Üretimi

Follow me ozellikli robot tasiyici araba

Proje ID: #3379   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 337 gün önce   |   Rapor : Evet
Follow me ozellikli robot tasiyici araba Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres.Arkadaslar merhaba hobi amacli cebimdeki bir vericiyi veya telefonumu takip edebilen ,ayni zamanda engellere ve insanlara carpamayan engelden kacan bir esya tasima robotu yapmak istiyorum .Mekanigi motorlar ve aku bana ait, 6.5 inc 3 fazli 2 adet 36 V hoverboard motoru ve 36 v lithum batarya kullanacagim , sizden istedigim kablosuna kadar setup a hazir bir sekilde elektronik kismi. Donusler paletli sistemlerdeki gibi sag sol motor kontrolu ile olacak duruma gore 4 motorda kullanabilirim.Sistem ardunio tabanli olabilir.

Ornegin bu linkteki projenin engellere carpmayanini istiyorum diyebiliriz .

https://youtu.be/vGDMpLMkWFg
Youtube -follow me cooler robot
Follow me ozellikli robot tasiyici araba

Follow me ozellikli robot tasiyici araba

star_border populer people onerelim
Circle Image
Proje Sahibi : okayapinar
314 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

4828
mustafakaya: hangi şehirdesiniz hocam

4828
Cevap: Eskisehir mustafa bey

4860
sibersinan: ar-ge icin yaklasik 3 ile 5 bin tl ayirabilirseniz projeye teklif verebilirim ar-ge ucreri proje fiyatına dahil degildir. sizin istediginiz robot arduino + raspberry + lidar ile yapilabilir bu üç malzemenin fiyatlarına bir bakarsaniz bana hak berirsiniz. lidar in amator olanlari değil

4860
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!

4867
tlgnyzkrt: önceden belirlenmiş bir alanda çalışması yeterli mi yoksa her yerde sizi takip etmesini mi istiyorsunuz ?

4867
Cevap: Bu soruya işveren henüz cevap vermemiştir!

2313
my77: Merhaba,
Projeyle ilgili teklif verdim ancak çok detaylı bilgi bulunmuyordu. Projeden beklentinizi biraz daha detaylı bildirirseniz teklifi de güncelleyebiliriz. Çunku kapsamina gore maliyette artma azalma olabilir. Arduino donanım ve yazılımı konusunda uzun zamandır çalışıyorum. Projeyi gönderip ayrıca bütünleme sırasında da uzaktan destek olabilirim. Ilgilenirseniz iletişime geçebilirsiniz.
İyi günler

2313
Cevap: merhabalar , hobi amaclı olarak koyduğum eşyayı ortalama 25 kg yükü , taşıyabilen , cep telefonumu takip eden , ederkende önüne cıkan engelden kaçabilen bir setup istiyorum , https://www.youtube.com/watch?v=vGDMpLMkWFg bu linkteki yapılan çalışmanın 36v 6.5 inc hub motor ile çalısanı ve videoda gördüğünüz üzere engelden kaçamıyor , engelden kaçan halini istiyorum diyebiliriz. Ben yürürken peşimden geldiğinde örneğin sokaktayız başka bir insana çarpmamak için ya durmalı 3 5 sn yada sola sağa s çizmeli , kullanıma hazır engelden kaçan ardunio kitlerini motor sürmeye ve cep telefonu takibine uygun hale getirebilirseniz o da uygundur.

4860
sibersinan: motor var demissiniz motor sürücüsü de var mi bize mi ait olacak ona gore fiyati guncelleyecegim

4860
Cevap: merhabalar 36v 6.5 inc 2 adet hub motor ve 36v 4.4ah batarya var sürücü size ait