notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

fotovoltaik panel

Proje ID: #973   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2210 gün önce   |   Rapor : Evet
fotovoltaik panel Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Adresini vereceğim adresteki yerin üzerine  on grid veya off grid bir panel yerlesimi yapılacak .bunu bilen bir arkadaşın çok kolay yapabileceği birşey oldugu için yardımlarınızı bekliyorum . yapılmasını istediğim tasarladığınız yerin cizimi ve konumu ,panel sayısı,hesaplamarı  sadece rapor olarak istiyorum proje ödevi olduğu için .
1)Proje tipi (yerdemi yoksa çatıdamı olacak )
2)Yapılacak yerin enlem boylam hesabı arazi eğimi vs hesaplamaları
3)Panelleri yerleştirme açısı hesaplamaları
4)Kac panel yerleştirilecek panellerin cinsi ve gücü 
Arkadaşlar bu benim ödev konum hoca bizden bir güneş enerji sistemi kurmamızı istedi.Bunun için yer tespiti yapmamızı buraya bir güneş enerji sistemi kurmamızı istedi.Sistemi tabikide kurmayacağız ama projesini kuracakmışız gibi yapmamız gerekiyor.Yani bir mühendis olarak belirlediğimiz yere güneş enerji sistemi kurmak istesek nasıl yaparız bunu istiyor.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar iletişime geçerse daha detaylı konuşabiliriz.
 fotovoltaik panel - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

fotovoltaik panel - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

flash_auto acil
Circle Image
Proje Sahibi : passenger55
1934 gün önce
Güven Puanı : 30
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış