notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

FuzzyTech

Proje ID: #673   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3160 gün önce   |   Rapor : Hayır
FuzzyTech Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın. 
Tavuk parçalarının kızartılması amacıyla, basınçlı fritöze, yapay sinir ağları ve bulanık mantık sistemi kullanılarak, kendi başına, insan desteği olmadan, önceden öğretildiği gibi pişirebilmesi amacıyla bir kontroler tasarlanması amaçlanmaktadır. Bu amaçla software firması olan (Fuzzytech) firmasının 5.54d (neuro-fuzzy) sürümü seçilmiştir, Amaçlanan, Her seferde pişirilmesi düşünülen tavuk parçalarının miktarını fritözün tanımlaması ve ona uygun önceden öğretildiği gibi güç, pişirme süresi, ısı, basınç değerlerini kendisinin ayarlayarak pişirmeyi gerçekleştirmesidir. Bu öğretilere ilaveten pişirme yağının yıpranmasını tanımlayabilmesi ve operatöre sesli ve yazılı uyarı vermesi amaçlanmaktadır. Yapılacak devolopment (geliştirme) aşamasında , kullanılacak software'ye  konuyla ilgili uzman kişiler tarafından.uygun hardware seçimi .development kit'in oluşturulması ve tarafımızda yapılacak geliştirme çalışmasında teknik destek verebilecek kişiler aranmaktadırFuzzyTech - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

FuzzyTech - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : erolevrim
2663 gün önce
Güven Puanı : 30
3 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış