notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Geri Sayım Devresi

Proje ID: #193    |    Yayın: 1535 gün önce    |    Rapor : Hayır
Geri Sayım Devresi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Merhaba,
Led ekranda Kurmalı ( Yani 10dakika-50dakika- 60 dakika şeklinde, dakika ve saniye gözükecek) geri sayım yapan devre yaptırmak istiyorum. Devrenin özelliği süre bitince buzzer olarak ses verecek ve kablosu çekilince geri sayım duracak. Fake(sahte) kablolar olacak, doğru kabloyu  kesince o saniyede duracak. sahte kablo 5 tane olacak 1 tane de saniyeyi durduran kablo olacak....Geri sayarken her saniyede bip diye ses cıkaracak, Düşük tonda cok rahatsız etmeyecek şekilde..  Resetlendiğinde tekrar kurulacak şekilde olacak.  
Bana Cep telefonumdan veya mesaj ile ulaşabilirsiniz.
2 tane gerekiyorGeri Sayım Devresi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Geri Sayım Devresi - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : sarefe
680 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan