notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Gopro wi-fi kontrol

Proje ID: #807    |    Yayın: 1174 gün önce    |    Rapor : Hayır
Gopro wi-fi kontrol Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.Gopro aksiyon kamerası wifi üzerinden kontrol edilmesi istenmektedir. Arduino nano ile yapılacak bu modül potansiyometrelerden gelen analog sinyal ile gopronun shutter butonu ve mod değişim butonunu wi-fi üzerinden kontrol edecektir. Sistemin kodları ve şeması istenmektedir. Sistem basit bir şekilde kurulup kodları doğru çalışsın benim için yeterlidir. Gopro wi-fi kontrol - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Gopro wi-fi kontrol - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : mpekin
721 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan