notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.

Eğer elinizde bu üründen var ve satışını yapmak istiyorsanız kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Market İşlemleri/Market Ekle bölümünden ürününüzü ekleyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gömülü Yazılım > ARM, PIC, Arduino

görme engelliler için yazıcı

Proje ID: #526    |    Yayın: 1404 gün önce    |    Rapor : Evet
görme engelliler için yazıcı Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.arduino seri port ekranından girilen harflerin görme engelli alfabesine karşılık gelen kabartmanın yapılması.öncelikle xy table şeklinde iki yönlü hareket sağlanacak nema 17 step motorlar sayesinde,kabartma işlemide selenoid motor ile gerçekleştirilcek.görme engelliler alfabesi 2*3 matris şeklindedir internette rahatlıkla bulabilirsiniz.projenin mekanik kısmı hazır olup sadece yazılım yapılıcaktırgörme engelliler için yazıcı - Elektronik Devre Projeleri

görme engelliler için yazıcı - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : yasindedikya
775 gün önce
Güven Puanı : 50
1 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan