notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

GSM modullu Ev güvenlik sistemi

Proje ID: #143   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2887 gün önce   |   Rapor : Hayır
GSM modullu Ev güvenlik sistemi Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Sistem cep telefonu ile uyarı vermeli. Kapı açıldıktan sonra 20 sn içinde şifrenin girilmesi beklenecek. 20 sn sonra hala şifre girilmediyse alarm ötecek ve cep telefonuna uyarı sms i gidecek. Alarmın aktif edilmesi ve kapatılması şifre ile giriş yapılarak gerçekleşecek. 
Numpad li lcd ekran, gsm modem, yüksek desibel veren alarm sistemi, manyetik kontaktör kullanılacak malzemeler. Panelden sms yollanacak telefon numarası değiştirilebileceği gibi şifre değiştirme kullanıcı ekleme gibi basit ayar işlemleri yapılmalı.
Panel ile alarm arasındaki hat kesinldiğinde bu algılanmalı ve alarm sistemi devreye girmeli. Elektrik kesilmelerinde sistemin çalışması devam etmeli. GSM modullu Ev güvenlik sistemi - Elektronik Devre Projeleri

GSM modullu Ev güvenlik sistemi - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : uzman
1935 gün önce
Güven Puanı : 100
1 proje girişi    |    1 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış