notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

Haşere kovucu devre

Proje ID: #1133   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 2806 gün önce   |   Rapor : Hayır
Haşere kovucu devre Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba daha önce tam bilgi  veremediğimden dolayı  bu konuyu  açma ihtiyacinda  bulundum..
İstenilen proje  : Haşere  kovucu  cihaz  ultrasonic ses dalgasiyla belirli  kHz üretip haşere kovmak istenilen proje .  İnternet  üzerinde devre istemiyorum.  
İstediğim  frekans sabit skala  değil  sürekli  değişken  olması gerek örnek 38 khz sabit değil  anlık 36 khz 40 khz arasında  değer seyretmesi gerek..
Belirli  sürede örnek 20 sn de bir  sabıt 38 khz 5 sn verebilecek  bir nevi shock etkisi sağlayacak 
3 kanal sinyal üretmek istiyorum 38 khz fare  15 khz haşere  ve 25 khz sıçan bu 3 sinyalı bir switch ile.seçilebilir  olabilir  
 
Ürün  montaj veya demontaj  istemiyorum sadece çizim ve kaynak kodları gerekiyor bu şekilde fiyatlandırma yapılırsa sevinirim Haşere kovucu devre - Elektronik Devre Projeleri

Haşere kovucu devre - Elektronik Devre Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : PestComannder
2084 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış