notifications Siz de benzer bir proje yaptırmak istiyorsanız, kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra Proje Ekle bölümünden proje girişi yapabilir ve dakikalar içerisinde onlarca uzmandan fiyat ve teslim süresi teklifleri alabilirsiniz.
Elektrik ve Elektronik > Devre Tasarım ve Üretimi

hedef bulma

Proje ID: #383   |   Bütçe: Belirtilmemiş   |   Süre: Belirtilmemiş   |   Yayın: 3421 gün önce   |   Rapor : Evet
hedef bulma Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan dakikalar içerinde teklifler alın.proje bir adet verici ve 4 adet alıcıdan oluşacak. verici ve alıcalar arasındaki mesafe her biri için farkli olup verici ila alıcı aynı eksene getirilip butona basıldığında eğer doğru nişan alındıysa başarılı değilse başarısız tarzı ses çıkaracak. her bir alıcı arasındaki mesafe farklı olduğu için butona basıldıktan sonra durum sesi belirli bir bekleme süresi sonrasında çıkacak ve her biri için bu süre farklı olacak.(alıcı verici olarak basit kumanda sensörleri kullanılabilir ama vericiden ışığın dağılmadan gidebilmesi çizgisel gitmesi için önüne mercek konulması gerekecek ve her bir alıcının çıkışına pot konularak çıkış gerilimi değiştirlmesi gerekiyo ki hangi alıcıya geldiğini bilelim.)
not:arkadaşlar askerlik yaptığım yerde bana zorla yaptırlmaya çalışılan proje ve ben de çalışma ortamım olmadığı için buraya yazıyorum kendi cebimden karşılayacağım anlayışınız için teşekkürlerhedef bulma - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

hedef bulma - Elektronik Devre ve Robot Tasarım Projeleri

Circle Image
Proje Sahibi : mekatronik60
2726 gün önce
Güven Puanı : 30
2 proje girişi    |    0 işlemli    |    0 ödeme yapılmayan

Proje ile ilgili soru sor

Henüz proje ile ilgili soru sorulmamış